عضو عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی بخش سیراف و بندر شیرینو

ابراهیم بهمنی عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی بخش سیراف و بندر شیرینو در پیامی هفته دولت تبریک گفت

به گزارش جنوب استان به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی بخش؛ متن پیام ابراهیم بهمنی عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی بخش سیراف و بندر شیرینو به مناسبت هفته گرامیداشت دولت به این شرح است:

إِنَّهُ مِنْ سُلَیْمانَ وَ إِنَّهُ بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحیم؛این نامه از سوى سلیمان است و محتوایش چنین است: به نام خداوند بخشنده مهربان

هفته اول شهریور ماه با نام و یاد شهیدان والامقام رجائی و باهنر مزین و با عنوان هفته دولت نامگذاری شده است، شهدای بزرگواری همچون شهید باهنر و شهید رجایی، چراغ هدایت همه دولتمردان در طول مسیر خدمت رسانی به ملت محسوب می شوند که امروز به عنوان یک الگو به تمام معنای مدیریت اسلامی در نظام جمهوری اسلامی مطرح هستند.

این روز یادآور ماندگاری بزرگ مردانی است که با ایمان، ساده زیستی و صداقت برای همیشه تاریخ، الگوی راستین و اسوه خدمتگزاری بی منت به مردم فهیم و ایثارگر میهن اسلامی شدند.

روز کارمند، تجلیل از انسان های شایسته ای است که هدفشان خدمت به مردم و کسب رضای پروردگار است. آنان که همه همت و تلاششان، گشایش گره های زندگی انسان ها، رفع مشکلات و ایجاد آرامش در جامعه است.

امیدوارم با تأسی به رفتار این شهیدان عزیز به ویژه در سال تولید دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین با همت و تلاش والاتر در جهت تعالی و پیشرفت هرچه بیشتر کشور عزیزمان گامی جدی تر بداشته شود.

در پایان اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت و شهیدان رجایی و باهنر ، هفته دولت و روز کارمند را به همه دولت مردان و کارمندان خدوم و متعهد و به ویژه خدمتگزاران صدیق استان بوشهر تبریک عرض نموده و موفقیت همگان را در راستای تحقق آرمانهای بلند حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) تا رسیدن به جایگاه رفیع علمی از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.