رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر:

بیمارستان تنگستان استاندارد لازم درمانی را ندارد

رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر در مجلس وضعیت امکانات درمانی بیمارستان اهرم تنگستان را نامناسب دانست و گفت: این بیمارستان استانداردهای لازم در حوزه تخصص و تجهیزات درمانی ندارد.

به گزارش جنوب استان غلامحسین کرمی صبح امروز در بازدید معاون وزیر بهداشت از مراکز درمانی تنگستان وضعیت بیمارستان اهرم را نامناسب دانست و اظهار داشت: بیمارستان باید دارای شاخص‌های استاندارد باشد ولی متأسفانه بیمارستان امام حسین(ع) اهرم از امکانات اولیه درمانی و تشخیصی بی‌بهره است.

نماینده دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی از نبود پزشک متخصص در بیمارستان یاد شده خبر داد و بیان کرد: نه تنها پزشک متخصص در این بیمارستان وجود ندارد، بلکه نبود تجهیزات درمانی و تشخیصی لازم از جمله مشکلات بیمارستان امام حسین(ع) اهرم تنگستان است.

رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه یک پزشک عمومی در این بیمارستان در بخش‌های مختلف با روحیه جهادی تلاش و فعالیت می‌کند گفت: بیمارستان‌های استان بوشهر در نقاط مختلف نیازمند تجهیزات و تخصص‌های لازم هستند چرا که یکی از مطالبات مردم در حوزه سلامت تأمین پزشک فوق تخصص و تجهیزات درمانی و تشخیصی پیشرفته و استاندارد است.

کرمی باتأکید بر توجه به پرداخت مطالبات کادر درمانی، پرستاری و خدماتی بیمارستان‌ها و مراکز بهداشتی درمانی استان افزود: خدمات و فعالیت نیروهای حوزه سلامت استان جهادی و انقلابی و درخور تحسین است.

وی با اشاره به وضعیت مرکز بهداشتی درمانی بندر بوالخیر تنگستان افزود: این مرکز فاقد آمبولانس و ساختمان مطلوب است و این در حالی است که از تجهیزات لازم برای پاسخگویی به مراجعه‌کنندگان بهره‌مند نیست.