وزیر نفت

وزیر نفت وارد پایتخت انرژی ایران شد

جواد اوجی وزیر نفت با استقبال استاندار بوشهر برای شرکت در مراسم افتتاح و آغاز اجرای ۴ طرح حوزه این وزارتخانه وارد عسلویه شد.

به گزارش جنوب استان جواد اوجی در بدو ورود به استان بوشهر در جمع خبرنگاران گفت: اعضای هیات دولت در این هفته به نمایندگی از دولت به استان‌های مختلف سفر خواهند کرد و در این راستا ما امروز مهمان این استان هستیم تا سلام گرم رئیس‌جمهور را به مردم بوشهر برسانیم.

او با اشاره به افتتاح و آغاز عملیات اجرایی پروژه‌های متعدد در استان بوشهر تصریح کرد که این پروژه‌ها اشتغال‌زایی، درآمدزایی و برکات خوبی به‌همراه خواهند داشت.

وزیر نفت با بیان اینکه امسال نیز کسری گاز خواهیم داشت، افزود: به‌دلیل آنکه در سال‌های گذشته سرمایه‌گذاری در این حوزه انجام نشده بود نیاز است برای جبران کسری گاز در بالادست حوزه صنعت نفت و گاز کشور سرمایه‌گذاری کلان شود.

او می‌گوید: همکاران ما در شرکت‌های تابع وزارت نفت با تدابیر خوبی که اندیشیده‌اند، همچون پارسال نخواهند گذاشت که مردم در این زمینه دچار چالش و مشکل شوند.

جواد اوجی،وزیر نفت،جهت افتتاح طرح‌های صنعت نفت در هفته دولت دقایقی پیش وراد فرودگاه خلیج فارس عسلویه شد.

افتتاح بلوک اول نیروگاه ۴۸۰ مگاواتی سیکل ترکیبی عسلویه، افتتاح طرح مرکاپتان زدایی میعانات کازی فاز ۲ و ۳ پارس جنوبی و  افتتاح چندین طرح عمرانی دیگر از برنامه‌های وزیر نفت در سفر به عسلویه است.


پروژه های هفته دولت در شهرستان عسلویه:

۱-آغاز عملیات اجرایی لایروبی اسکله نخل تقی
۲-افتتاح ساختمان اداری منابع آب شهرستان
۳-آغاز عملیات اجرایی اداره استاندارد
۴-افتتاح بزرگراه بزباز-بندو
۵- افتتاح سالن ورزشی خاتم الانبیا(ص) روستای عسکری