با حضور استاندار

افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۶ پروژه عمرانی شهرک پردیس با حضور استاندار بوشهر

با حضور استاندار بوشهر، آیین افتتاح و عمليات اجرايي ۶ پروژه عمرانی شهرک پردیس آغاز شد.

به گزارش جنوب استان به نقل از روابط عمومى شرکت عملیات غیر صنعتى پازارگاد، آیین افتتاح و عملیات اجرایی ۶ پروژه عمرانی شهرک پردیس با حضور سردار محمدی زاده استاندار بوشهر ، دکتر نظرى مدیر عامل پازارگاد و رئیس شورای راهبردی شرکتهای پتروشیمی منطقه پارس، فرماندارجم ، امام جمعه ، مشاور مسولیت های اجتماعی شرکت ملی صنایع پتروشیمی و جمعی از مسوولان لشگری و‌کشوری شهرستان در هفتمین روز از هفته دولت آغاز شد.
استاندار بوشهر در حاشیه آیین بهره برداری از سالن چند منظوره ورزشی شهرک پردیس جم که با اعتبار ۱۲۰ میلیارد ریال و در مدت زمانی کوتاه احداث گردیده ،طی سخنانی با قدردانی از حرکات جهادی صورت گرفته در تامین زیرساخت ها در شهرک پردیس جم گفت: این اقدامات نشان از انقلابی بودن و پای کار بودن مدیران است و در جمهوری اسلامی مدیران باید چنین جهادی و انقلابی پای کار باشند تا هم با تسریع در اتمام پروژه ها موجبات صرفه جویی و همچنین رضایت بخشی در سطح جامعه به ارمغان بیاورند.
آغاز عملیات اجرایی زمین چمن مصنوعی شماره دو پردیس با اعتبار ۳۰ میلیارد ریال و تکمیل سایر اماکن ورزشی از دیگر برنامه های امروز شهرک پردیس جم بود.
دکتر حجت نظری ، مدیرعامل شرکت عملیات غیرصنعتی پازارگاد نیز در این آیین با تبریک هفته دولت ، از تلاش جدی مدیران صنعت پتروشیمی برای مشارکت همه جانبه در فعالیتهای عمرانی مناطق پیرامونی صنعت خبر داد.
احداث سالن ورزشی، تعویض سیستم تصفیه آب، احداث خانه ی کودک و توانبخشی، پاکسازی و بهسازی محوطه میدان مرکزی ، اُورهال تصفیه خانه شهرک پردیس و کلنگ زنی زمین چمن شماره دو از پروژه های افتتاح و کلنگ زنی در شهرک پردیس در هفته دولت بوده است.