ثبت رکورد جدید

رکورد ملی عمق ایران توسط دختر ١٧ ساله‌ی مُهری ثبت جهانی شد

فاطمه صادری ورزشکار هفده ساله کشورمان برای اولین بار توانست رکورد ملی عمق ایران (بخش بانوان) در عسلویه به ثبت جهانی برساند.

به گزارش جنوب استان به نقل از روابط عمومی فدراسیون نجات غریق و غواصی، دایو فاطمه صادری در رشته  غواصی آزاد (غواصی با حبس نفس) به عمق ۴۷ متر با فین های دوتایی و در مدت زمان یک دقیقه و ۳۶ ثانیه انجام گرفته است.

این رکورد شهریورماه سال جاری در عسلویه و در حضور رئیس کمیته غواصی آزاد فدراسیون و داوران بین المللی به ثبت رسید و پس از تایید نهایی به عنوان رکورد ملی عمق ایران در بخش بانوان ثبت جهانی شده است.

به گفته امین جدیدی، رئیس کمیته غواصی آزاد فدراسیون، فاطمه صادری با ثبت این رکورد در رده رقابت با نفرات برتر آقایان این رشته قرار گرفته است و از امیدهای ایران برای کسب جایگاه در مسابقات جهانی است.

با توجه به استعداد و پتانسیل های این ورزشکار پرتلاش سال آینده شاهد درخشش او در مسابقات جهانی خواهیم بود.

168808481.jpg (756×681)

به گفته امین جدیدی، رئیس کمیته غواصی آزاد فدراسیون، فاطمه صادری اهل شهرستان مُهر جنوب فارس است و با ثبت این رکورد در رده رقابت با نفرات برتر آقایان این رشته قرار گرفته است و از امیدهای ایران برای کسب جایگاه در مسابقات جهانی است.

با توجه به استعداد و پتانسیل های این ورزشکار پرتلاش سال آینده شاهد درخشش او در مسابقات جهانی خواهیم بود.

49713.jpg (667×1000)

Bushehr, Fars – Iranian 17-year-old female diver Fatemeh Saderi has broken the national record of deep diving and her record was registered in the world.

Saderi has set the record at the depth of 47 meters and in 1:36 minutes.

in assaluyeh Her record was registered in the presence of head of freediving committee of the diving federation and the international referees.