امام جمعه بوشهر:

بوشهر و عسلویه نیازمند ایجاد مسیر خروجی جدید هستند

آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: بوشهر و عسلویه نیازمند ایجاد مسیر خروجی جدید هستند.

به گزارش جنوب استان آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری سه‌شنبه‌شب در نشست با معاون اجرایی رئیس جمهور اظهار داشت: یکی از مهمترین مشکلات مردم در استان بوشهر، مسئله آب است.

وی با اشاره به اینکه تأمین آب پایدار یکی از مهمترین خواسته‌های مردم در استان بوشهر است ادامه داد: انتظار می‌رود که دولت راهکارهای اساسی را برای رفع مشکل آب در استان بوشهر داشته باشد.

امام جمعه بوشهر به ظرفیت‌های ویژه استان بوشهر از جمله هم‌جواری با خلیج فارس اشاره کرد و افزود: باید از ظرفیت خلیج فارس برای تأمین آب پایدار در استان بوشهر استفاده شود.

وی تولید دارو را یکی دیگر از ظرفیت‌های خلیج فارس عنوان کرد و ادامه داد: انتظار می‌رود با انعقاد تفاهم‌نامه‌ای بین سه استان بوشهر، هرمزگان و خوزستان از ظرفیت این استان‌ها استفاده شود.

آیت‌الله صفایی بوشهری بهبود وضعیت راه‌های استان بوشهر را ضروری دانست و تاکید کرد: در حوزه پدافند غیرعامل، به ویژه در شهرهای بوشهر و عسلویه نیازمند ایجاد مسیر خروجی جدید هستیم.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر به مشکلات جاده بوشهر- دیر و بوشهر-گناوه نیز اشاره کرد و گفت: باید این مسیرها استانداردسازی و تعریض شوند.