اینترنشنال

دختر ۱۶ ساله کنگانی، سوژه جدید پروژه کُشته‌سازی در شیراز

در پی پروژه کشته سازی ضد انقلاب و اتهام زدن به نیروهای نظامی به جهت اینکه نظام را تضعیف کنند، گاف جدیدی توسط رسانه اینترنشنال در کارنامه سیاه خود ثبت کرد.

در پی پروژه کشته سازی ضد انقلاب و اتهام زدن به نیروهای نظامی به جهت اینکه نظام را تضعیف کنند، گاف جدیدی توسط رسانه اینترنشنال در کارنامه سیاه خود ثبت کرد.

اینترنشنال در صفحات مجازی و تلویزیونی خود منتشر کرد: براساس گزارشات رسیده به اینترنشنال مائده هاشمی نوجوان ۱۶ ساله روز سوم آذر براثر ضربات باتوم نیروهای امنیتی در شیراز کشته شد و جنازه او روز پنجم آذر با حضور نیروهای امنیتی در کنگان دفن شد.


معاون فرهنگی و اجتماعی پلیس فارس دوشنبه با بیان اینکه علت فوت مائده (ماهک) هاشمی واژگونی خودرو بوده است، گفت: شهروندان به شایعات فضای مجازی توجه نکنند.

سرهنگ کاووس محمدی افزود: در پی انتشار خبری در فضای مجازی مبنی بر مرگ نوجوان ۱۶ ساله بنام مائده(ماهک) هاشمی توسط نیروهای امنیتی در شیراز، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی‌های اولیه مشخص شد بامداد چهارم آذرماه یک دستگاه خودرو سواری سمند با سه سرنشین به دلیل ناتوانی راننده در کنترل وسیله نقلیه ناشی از تخطی از سرعت مطمئنه در بلوار “کوهسار مهدی” شهر شیراز واژگون شده است.

معاون فرهنگی و اجتماعی پلیس فارس تصریح کرد: در این حادثه، راننده و خواهرش مصدوم شدند و دیگر سرنشین خودرو که دختری ۱۶ ساله بنام مائده (ماهک) هاشمی اهل شهرستان کنگان از توابع استان بوشهر بوده به دلیل شدت جراحات وارده فوت کرده است.

سرهنگ محمدی با اشاره به اینکه شهروندان به شایعات فضای مجازی توجه نکنند، به مردم توصیه کرد که هرگونه اخبار را از سایت‌ها و خبرگزاری‌های معتبر دریافت کنند.

بنا بر این گزارش، مراسم خاکسپاری مرحومه مائده هاشمی نیز روز شنبه پنجم آذرماه ۱۴۰۱ در زادگاهش شهر کنگان برگزار شد.

کشته‌سازی از اقدامات گروه‌های معاند نظام برای اختلاف بین مردم است.

 

این موضوع توسط ضدانقلاب در فضای مجازی بازنشر بسیار گسترده‌ای داشت و افراد نادان و کم‌سواد بدون بررسی آن را با هدف تخریب نیروهای انقلابی منشر کردند. 

اما برخی از وابستگان فامیلی مائده هاشمی روایت را در فضای مجازی طور دیگری روایت کردند.