شهروند

جا ماندن ۱۵ مسافر «بلیط دار» در پرواز عسلویه – تهران

براساس اعلام یکی از مسافران پرواز عسلویه به تهران شرکت هواپیمایی«x» از پذیرش و سوار کردن ۱۵ مسافر به پرواز خودداری کرده است.

به گزارش جنوب استان، روز گذشته پروازی از تهران به سمت فرودگاه عسلویه پرواز کرد که قرار بود در ساعت ۱۸:۴۵ همان روز مسافرانی را از فرودگاه عسلویه به تهران بیاورد.

یکی از مسافران این پرواز در تماس با خبرنگار حوادث مهر مدعی شد همچون گذشته در ساعت مقرر به فرودگاه عسلویه مراجعه کردیم تا پس از تحویل بار و گرفتن کارت پرواز سوار هواپیما شویم.

این مسافر گفت: پس از مراجعه به باجه (کانتر) مورد نظر مسئولین شرکت هواپیمایی «الف» از دادن کارت پرواز خودداری کردند و مدعی شدند بلیت فروخته شده مشکلی دارد.

وی ادامه داد: جمع افرادی که به ادعای شرکت هواپیمایی مذکور موفق به دریافت کارت پرواز نشدند حدود ۱۵ نفر بود که در مواجه با مسئولین حاضر در فرودگاه با بهانه‌ای عجیب روبرو شدند.

این فرد افزود: مسئولین شرکت هواپیمایی مدعی شدند به دلیل یک اشکال سیستمی سایت فروش بلیت این هواپیمایی به اشتباه بلیت فروشی کرده و در واقع قرار نبوده است که این بلیت‌ها به فروش برسد.

این مسافر گفت: مسئولان مدعی شدند به زودی پول بلیت پرداخت شده به حساب آنها واریز خواهد شد و می‌توانند با پروازی دیگر سفر خود را انجام دهند.

وی با گلایه از مسئولان گفت: من بیش از هفت روز قبل بلیت پرواز خود را خریداری کرده بودم و کار مهمی در شهر تهران داشتم.

این مسافر ادامه داد: اگر در بین مسافران پرواز فردی حضور داشت که چند ساعت بعد پروازی به یکی دیگر از شهرها داشت و به این ترتیب از آن پرواز هم جا می‌ماند تکلیف این مسافر چه بود.

این در حالی است که این مسافر مدعی شد به گفته برخی از کارکنان فرودگاه عسلویه یکی از اعضای هیأت دولت به همراه تیم همراهش قرار بوده در این پرواز حضور داشته باشد که البته این موضوع هنوز تأیید نشده است.