رئیس پارک علم و فناوری خلیج فارس خبر داد؛

گردهمایی ۱۷۰ شرکت در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز و پتروشیمی عسلویه

رزمی نیا، رئیس پارک علم و فناوری خلیج فارس (بوشهر) گفت: حضور ۱۷۰ شرکت توانمند داخلی در چهاردهمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی پارس جنوبی (عسلویه) قطعی شد.

به گزارش جنوب استان، ابوالحسن رزمی نیا رئیس پارک علم و فناوری خلیج فارس روز دوشنبه در جمع خبرنگاران گفت: در نمایشگاه یاد شده آخرین فناوری‌ها و دستاورد‌های فنی و تخصصی شرکت‌های سازنده و دانش‌بنیان داخلی کشور و همچنین نمایندگان شرکت‌های خارجی و تامین کنندگان قطعات و تجهیزات مورد نیاز صنعت نفت، گاز و پتروشیمی در معرض دید بازدیدکنندگان قرار می‌گیرد.

رئیس پارک علم و فناوری خلیج فارس (بوشهر) گفت: حضور ۱۷۰ شرکت توانمند داخلی در چهاردهمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی پارس جنوبی (عسلویه) قطعی شد.

وی بیان کرد: حضور ۱۷۰ شرکت بزرگ تولیدکننده و تامین کننده از سراسر کشور در محل دائمی نمایشگاه‌های پارس گامی ارزشمند در راستای تحقق شعار تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرینی رهبر معظم انقلاب است.

رزمی نیا ادامه داد: این شرکت‌ها با داخلی سازی بسیاری از نیاز‌های صنعت علاوه بر خنثی کردن تحریم‌ها مانع از خروج میلیارد‌ها دلار ارز به خارج از کشور شدند که چنین دستاوردی در اوج تحریم‌های ظالمانه ستودنی است.

وی گفت: حضور ۱۷۰ شرکت در چهاردهمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی پارس جنوبی (عسلویه) فرصتی است تا فعالان صنایع بویژه منطقه نسبت به شناسایی و تامین نیاز‌های خود از تولیدکنندگان داخلی اقدام کنند.

رزمی نیا اظهار کرد: حضور پررنگ شرکت‌های دانش بنیان از دیگر ویژگی‌های برجسته این نمایشگاه است تا بار دیگر توانمندی متخصصان داخلی و نتایج ارزشمند حاصل از اعتماد به آن‌ها به معرض نمایش درآید، این نمایشگاه و گردهمایی توسط شرکت آتی ساز فناوری از شرکت‌های عضو پارک علم و فناوری خلیج فارس برگزار می‌شود.

وی یادآور شد: چهاردهمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی پارس جنوبی (عسلویه) از ۹ بهمن ماه در آستانه دهه شکوهمند به مدت چهار روز از ساعت ۹ تا ۱۷ پذیرای بازدیدکنندگان خواهد شد.

1884232_709.jpg (905×1280)