به گزارش عسلویه آنلاین:

پروژه حذف نیروهای بومی توسط مدیرعامل پتروشیمی کیمیای پارس خاورمیانه عسلویه آغاز شد

علیرغم تأکید ریاست محترم جمهور در سفر سال گذشته هیئت دولت به استان بوشهر مبنی بر استفاده از توان و ظرفیت نیروی انسانی بومی در مراکز و شرکت‌های نفت، گاز و پتروشیمی مستقر در استان، پروژه حذف نیروهای بومی در این شرکت‌ها وارد فاز جدیدی شده است، و برخی مدیران ناکارآمد این مراکز بر بومی‌ ستیزی و تصمیم به حذف افراد توانمند بوشهری، همت گماشته‌اند.

به گزارش عسلویه آنلاین، علیرغم نگرانی‌های مکرر دلسوزان استان از انتصاب‌های سفارشی و ناکارآمد در شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس در استان بوشهر، متأسفانه برخی از مدیران این شرکت‌ها در عسلویه، اعتقادی به استفاده از نیروهای بومی این استان ندارند، و اخباری مبنی بر حذف شاغلین بومی در زیر مجموعه این مراکز به گوش می‌رسد.

بر اساس گزارش‌های رسیده به این رسانه، امیر گنجی‌ دوست مدیر عامل شرکت پتروشیمی کیمیای پارس خاورمیانه عسلویه در اقدامی قابل تأمل و خصمانه با نیروهای بومی، پروژه برکناری مدیران بومی را استارت زده است، و در روزهای گذشته مدیران بوشهری منابع انسانی و روابط عمومی این شرکت را برکنار، و دو نیروی غیر بومی را جایگزین آنان کرده است.

هلدینگ پتروفرهنگ و صندوق ذخیره فرهنگیان باید پاسخ‌گوی بی‌اعتنایی مدیران منصوب شده و نا‌ آشنا به صنعت پتروشیمی به مصوبات و تصمیمات رئیس جمهور در سفر سال گذشته به استان بوشهر باشند.

این رسانه به زودی گزارشی مفصل از تصمیات خلاف مصوبات دولت در این شرکت‌ها منتشر خواهد کرد.