مدیر آموزش و پرورش شهرستان گناوه

اهدای عضو آخرین درس معلم بازنشسته گناوه‌ای شد

مدیر آموزش و پرورش شهرستان گناوه گفت: اعضای بدن همکار بازنشسته فرهنگی زنده یاد مرحومه «خیری رضایی» با رضایت خانواده وی به بیماران نیازمند عضو اهدا شد.

ضرغام مردانی ظهر پنج شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اعضای بدن همکار بازنشسته فرهیخته، دلسوز و گرانقدر زنده یاد مرحومه «خیری رضایی» که عمر با برکت خود را در مسیر مقدس تعلیم، تربیت و بالندگی فرزندان این مرز و بوم صرف کرد، به افراد نیازمند اهدا شد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان گناوه گفت: جامعه فرهنگیان، معلمان و دانش‌آموزان شهرستان گناوه ضمن عرض تسلیت به خانواده این همکار فرهیخته، اهدای عضو را عملی ارزشمند دانسته که بارها در جامعه فرهنگیان تکرار شده است.

مردانی بیان کرد: چیزی ارزشمند تر از این نیست که خانواده‌ای با اهدای عضو اعضای بدن عزیز از دست رفته خود سبب نجات جان بیماران چشم انتظار شوند و رضای خداوند متعال را نیز این گونه کسب کنند.

وی گفت: مرحومه رضایی عاشقانه و متعهدانه معلمی کرد و درس پایانی اش ایثاری ماندگار و بخشیدن ادامه زندگی به دیگران شد.

ضرغام مردانی خطاب به خانواده مرحومه رضایی افزود: بدون شک تصمیم گیری درباره اهدای عضو کار بسیار دشواری است ولی شما خانواده محترم، بهترین اقدام را انجام دادید و به چشمان نگران خانواده‌ها، نور امید هدیه کردید و این کار نیک و خداپسندانه هرگز از یادها نمی‌رود