استاندار بوشهر

رئیسی به عسلویه سفر می‌کند/ افتتاح فاز ۱۱ پارس جنوبی

استاندار بوشهر: رئیس‌جمهور دوشنبه برای افتتاح فاز ۱۱ پارس جنوبی وارد شهرستان عسلویه استان بوشهر می‌شود.

احمد محمدی‌زاده صبح شنبه در حاشیه افتتاح پروژه‌های عمرانی در شهرستان دیلم اظهار داشت: در هفته دولت امسال چند پروژه مهم در حوزه نفت و گاز و پتروشیمی در این استان افتتاح یا آغاز می‌شود.

وی اضافه کرد: چندین پروژه مهم حوزه نفت و گاز و پتروشیمی از جمله فاز ۱۱ پارس جنوبی در هفته دولت امسال به بهره‌برداری می‌رسد که برخی از این طرح‌ها پس از دو دهه به بهره‌برداری می‌رسند.

استاندار بوشهر بیان کرد: آیت الله رئیسی رئیس جمهور روز دوشنبه ششم شهریور ماه به منظور حضور در مراسم افتتاح پروژه‌های حوزه نفت و گاز و پتروشیمی به شهرستان عسلویه سفر می‌کند.

محمدی زاده تصریح کرد: سفر رئیس جمهور به استان بوشهر همواره با خیر و برکت همراه بوده و به فضل الهی، این سفر نیز منشأ خیر برای مردم استان است.

وی ادامه داد: پروژه‌های افتتاحی از مصوبه‌های دور نخست سفر رئیس جمهور به استان بوشهر است که ظرف مدت یکسال احداث شده که این پروژه‌های زیرساختی بدون تردید روند سرمایه گذاری در منطقه ویژه اقتصادی شمال استان را شتابان خواهد کرد.

در سومین روز از هفته دولت در آئینی با حضور استاندار بوشهر ۶ پروژه عمرانی منطقه ویژه اقتصادی شمال استان با یک هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار به بهره برداری رسید.

پروژه‌های افتتاحی منطقه ویژه اقتصادی شمال استان شامل احداث دیوار بتنی حصارکشی بخش‌های ۱ و ۳، احداث جاده بازرسی پارت‌های ۱ و ۳، خیابان کشی قطعه‌های یک و ۲ است.

همزمان با هفته دولت امسال در شهرک و نواحی استان ۱۱ واحد تولیدی افتتاح و همچنین عملیات اجرایی هشت طرح صنعتی آغاز شد.