سفر فرماندار عسلویه با بالگرد برای شرکت در جلسه شورای اداری تکذیب شد

روابط عمومی فرمانداری شهرستان عسلویه سفر فرماندار این شهرستان با بالگرد برای شرکت در جلسه شورای اداری استان بوشهر را تکذیب کرد.

روابط عمومی فرمانداری عسلویه در اطلاعیه‌ای پیرو انتشار مطلبی در فضای مجازی، با عنوان سفر فرماندار عسلویه با بالگرد برای شرکت در شورای اداری استان در روز سه‌شنبه ۲۳ آبا ماه آورده است: یک شرکت خدمات هلیکوپتری به منظور توسعه ناوگان خود در جنوب کشور و ایجاد مرکز هوانوردی و تربیت خلبان و کادر پرواز بالگرد، قصد ایجاد زیرساخت در شهرستان عسلویه و مرکز استان داشت؛ این شرکت از فرماندار عسلویه به منظور بازدید از امکانات موجود در شهرستان عسلویه و مرکز استان، دعوت به عمل آورد.

فرماندار نیز ضمن همراهی عصر همان روز به عسلویه بازگشتند و روز بعد، «چهارشنبه ۲۴ آبان ماه» به وسیله خودروی سواری در جلسه شواری اداری استانداری شرکت کردند.

در ادامه این اطلاعیه در خصوص استقبال و دیدار فرماندار عسلویه با استاندار محترم فارس آورده شده است که استاندار فارس که در ماموریت تهران بودند، برای بازدید از شهرستان‌های جنوبی فارس که در همسایگی شهرستان عسلویه قرار دارند از فرودگاه مهرآباد تهران وارد فرودگاه عسلویه شدند و بدون هرگونه تشریفات مورد استقبال نماینده عالی دولت در شهرستان عسلویه قرار گرفتند.