مدیرعامل شرکت مخازن سبز پتروشیمی عسلویه

مخازن سبز نقشی برجسته در انبارش و صادرات محصولات پتروشیمی کشور دارد

مهندس باتماني مدیرعامل شرکت در نشست با دکتر کارگر رئیس دانشگاه آزاد عسلویه و جم با تسلیت درگذشت رئیس جمهور بیان داشت: دکتر رئیسی تمام زندگی اش وقف خدمت به مردم کرد و در این راه هم شهید شد.

مهندس باتمانی مدیرعامل شرکت در نشست با دکتر کارگر رئیس دانشگاه آزاد عسلویه و جم با تسلیت درگذشت رئیس جمهور بیان داشت: دکتر رئیسی تمام زندگی اش وقف خدمت به مردم کرد و در این راه هم شهید شد.

مهندس باتمانی با استقبال از افزایش تعاملات و همکاری های دانشگاه آزاد اسلامی و شرکت مخازن سبز بیان داشت: ارتباط های دو طرف باید ادامه دار باشد.

مدیرعامل شرکت مخازن سبز پتروشیمی عسلویه در این نشست با بیان ظرفیت ها و برنامه های توسعه‌ ای شرکت خاطرنشان کرد: مخازن سبز نقشی برجسته در انبارش و صادرات محصولات پتروشیمی کشور را دارا است .

مهندس باتمانی در پایان تاکید کرد: از افزایش همکاری ها با دانشگاه آزاد اسلامی استقبال می‌کند.

دکتر محمد کارگر رئیس دانشگاه های آزاد اسلامی جم و عسلویه نیز در این نشست با برشمردن ظرفیت های مختلف برای افزایش همکاری ها بیان داشت: دانشگاه آزاد اسلامی از دانشگاه های پیشرو در تعامل با صنعت است.

کارگر در ادامه حضور در شرکت مخازن سبز را فرصتی ارزشمند عنوان کرد و افزود: جلسات و هم اندیشی های دو طرف افزایش خواهد یافت.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد عسلویه در پایان از تلاش‌های شرکت‌ مخازن سبز پتروشیمی عسلویه در راستای جهش تولید قدردانی کرد.