معاون عمرانی استاندار بوشهر:

۲۵۰۰ قطعه زمین برای ساخت مسکن مددجویان استان بوشهر آماده واگذاری است

معاون عمرانی استاندار بوشهر گفت: بیش از 2500 قطعه زمین در روستاها و شهرهای استان بوشهر برای ساخت مسکن مددجویان آماده واگذاری است.

محمدهادی رستمیان عصر دوشنبه در آیین افتتاح سه هزارمین واحد مسکن روستایی شهرستان بوشهر از محل تسهیلات طرح ویژه بهسازی و نوسازی مسکن روستایی مددجویان با اشاره به اینکه واگذاری زمین مسکونی به مددجویان در اولویت است، اظهار داشت: بیش از ۲۵۰۰ زمین در روستاها و شهرهای استان بوشهر برای ساخت مسکن مددجویان آماده واگذاری است.

معاون عمرانی استاندار بوشهر با قدردانی از نهادهای انقلاب اسلامی از جمله سپاه پاسداران، بسیج سازندگی، کمیته امداد، بنیاد مسکن، بنیاد مستضعفان در تأمین زمین و مسکن مددجویان و محرومین استان بوشهر اضافه کرد: تلاش می‌شود بر اساس برنامه‌ریزی، مسکن خانواده‌های تحت پوشش نهادهای حمایتی و محرومین ساخته و جشن خانه‌دار شدن این افراد برگزار شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر هم با اشاره به اینکه تاکنون ۸۰۰ قطعه زمین مسکونی برای مددجویان کمیته امداد استان بوشهر واگذار شده است گفت: در این راستا ۵۸۰ قطعه زمین هم به مددجویان بهزیستی برای ساخت مسکن تحویل شده است.

سید محمود دستغیبی بیان کرد: در واگذاری زمین در شهرهای استان بوشهر هیچ مشکلی وجود ندارد و با کمترین قیمت به جامعه هدف تحویل می‌شود.