ایجاد نمایشگاه دائمی صنعت و خدمات در عسلویه

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر از ساخت نمایشگاه دائمی صنعت و خدمات استان در عسلویه خبر داد و گفت: این نمایشگاه که نقش مهمی در عرضه محصولات تولیدی به منطقه پارس جنوبی دارد به‌زودی راه‌اندازی می‌شود.

مهدی صفوی در گفت‌وگو با خبرنگاران از ایجاد نمایشگاه صنعت و خدمات استان بوشهر در منطقه پارس جنوبی عسلویه خبر داد و اظهار داشت: ایجاد یک مرکز مشترک کسب‌وکار بین تولیدکنندگان استان با شرکت‌های مستقر در شهرستان عسلویه برای معرفی و تبادل اطلاعات مورد نیاز برای تأمین نیازمندی‌های مصرفی منطقه عسلویه در دست اقدام است.

وی با بیان اینکه نمایشگاه دائمی صنعت و خدمات استان در عسلویه به‌زودی راه‌اندازی می‌شود گفت: محصولات ۵۸۰ واحد تولیدی استان بوشهر در بخش‌های مختلف در این نمایشگاه عرضه می‌شود.

صفوی با اشاره به پیگیری برای تحقق شعار جهش تولید با مشارکت مردم افزود: با اجرایی شدن کامل نمایشگاه دائمی صنعت و خدمات استان بوشهر در شهرستان عسلویه می‌تواند بخشی زیادی از مشکلات بازار تولیدکنندگان را برطرف کرده و رونق اقتصادی واقعی در سطح استان را به‌وجود آورد .

وی عنوان کرد: همه واحدهای صنعتی فعال استان می‌توانند در این نمایشگاه دائمی، محصولات تولیدی خود را عرضه کرده و از این فرصت استثنایی برای رونق بیشتر کسب‌وکار خود استفاده کنند.

مدیرکل صمت استان بوشهر ادامه داد: پیگیری برای ایجاد یک مرکز تجاری ایران و هند در بوشهر توسط بخش خصوصی به منظور رونق تجاری و بازرگانی بیشتر در این استان از برنامه‌های در دست اجرا است.

صفوی اضافه کرد: پیش‌بینی برگزاری نمایشگاه توانمندی‌های صنعتی صادراتی در محل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان بوشهر در شهریورماه سال جاری از برنامه‌های مهم است که می‌تواند یک فرصت ارزشمند برای رونق گرفتن بیشتر واحدهای تولیدی استان را فراهم آورد.