گلایه های مکرر شهروندان شهر شیرینو:

مسئولین برای حل مشکل آب شیرینو چاره اندیشی کنید

گلایه مردم از صدای شهروندخبرنگار شیرینو نیوز : قعطی مکرر آب و افت فشار و نبود آب، صدای مردم شهر شیرینو بارها در آورده چرا فکری نمی کنید؟

“مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر، جناب فرماندار، جناب بخشدار، اعضای شورای اسلامی شهر، اقای شهردار” برای حل مشکل آب شیرینو چاره اندیشی کنید

قعطی مکرر آب و افت فشار و نبود آب، صدای مردم شهر شیرینو بارها در آورده چرا فکری نمی کنید؟

یکی از شهروندان از محله سهیل ساعت ۲ نصف شب طی تماسی با خبرنگار شیرینو نیوز اظهار داشت ما در این محله سالیان سال است مشکل آب داریم، بارها این مشکل رو به گوش مسئولین مربوط( فرماندار،معاونین فرماندار،اعضای شورای اسلامی،مدیرآبفا کنگان و سیراف و …) رسانده ایم.
در این تماس صدای گریه کودک این شهروند شنیده می شود، مادر این کودک می گفت بارها با آب معدنی کودک خود را شسته ایم اما این هفته پول خرید آب معدنی هم نداشتیم.

مدیریت شهرستان و استان هیچ عزمی برای حل مشکل آب این شهر ندارند

یکی از مدیران سابق آبفا اظهار داشت: بیشترین درآمد اداره آبفا شهرستان کنگان از شهر شیرینو است دلیل آن روشن و شفاف است (حضور هتل ها و استراحتگاه های صنعت در این شهر)

پیشنهاد می گردد: سازمان منطقه ویژه با همکاری با آبفا شهرستان کنگان مشکل آب این شهر را مرتفع کند.

پتروشیمی مروارید برای زیرساخت آب شرب سنگ تمام گذاشته شما هم سنگ تمام بگذارید.

▪️در هفته های گذشته طبق خواسته آبفا شهرستان و بخش و اعضای شورای اسلامی شرکت پتروشیمی مروارید ۲ هزار متر لوله پلی اتیلن به این شهر تحویل داده است، چرا هیچ عزم جهادی برای دفن لوله و جداسازی لاین آب سهیل و شیرینو وجود ندارد؟

شهروندخبرنگار شیرینو نیوز ضمن گلایه از وضعیت آب شرب این شهر گفت: سازمان منطقه ویژه با یک تصمیم ساده می تواند به کمک آبفای شهرستان کنگان بیاید و مشکل آب شرب این شهر را برای همیشه حل کند اما سوال اینجاست چرا این اتفاق رخ نمی دهد؟