بگم ؟ بگم؟ اگر دخالت ادامه دار باشد روزه سکوت می شکنم

اگر دخالت نمایندگان بوشهر در انتصابات ادامه دار باشد روزه سکوت می شکنم

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر جلوی دخالت نمایندگان بوشهر در انتصابات گرفته نشود، ناچاریم که روزه سکوت بشکنیم و حقایق را به مردم بگوییم.

به گزارش جنوب استان از ابراهیم رضایی: چه در استان و چه در سطح ملی با هیچ مدیری تعارف نداریم و هر جا دیدیم که مسئولی ضعیف است تذکر می‌دهیم و حق مردم را مطالبه می‌کنیم.

نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی افزود: متاسفانه برخی نمایندگان استان در انتصابات دخالت می‌کنند، طبق قانون و بر اساس بیانات صریح رهبر معظم انقلاب نمایندگان حق دخالت در عزل و نصب‌ها را ندارند و ما هم ضمن اینکه دخالتی نداریم، از دیگر نمایندگان هم انتظار داریم دخالتی نداشته باشند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به اینکه دخالت نمایندگان در انتصاب‌ها خلاف قانون و غلط است، تاکید کرد: اگر جلوی این روند اشتباه گرفته نشود، ناچاریم که روزه سکوت بشکنیم و حقایق را به مردم بگوییم، برخی از همکاران ما حتی در مورد معاونین مدیران کل هم پیش از انتصاب شرط می‌کنند، این کارها حتماً غلط است و هزینه آن را مردم پرداخت می‌کنند.

عضو کمیسیون اصل نود مجلس عنوان کرد: انتظار داریم مدیرانی لایق و شایسته منصوب شوند و هر جا ضعفی ببینیم تذکر می‌دهیم ولی مصداقی را برای گرفتن مسئولیت معرفی نمی‌کنیم.

رضایی گفت: به لطف و همراهی مردم، تاکنون به احدی قول پست و مسئولیت نداده‌ام اما حامی مدیران مردمی، خدوم، جهادی، انقلابی و کسانی هستیم که به صورت شبانه‌روزی برای خدمت به مردم تلاش کنند البته متاسفانه تاکنون نیروهای انقلابی نادیده گرفته شده‌اند.

وی با تاکید بر اینکه جایگاه دشتستان در مدیریت‌های کلان استان باید در نظر گرفته شود تصریح کرد: دشتستان دارای افراد نخبه، باتجربه، توانمند و متخصص انقلابی فراوانی است که باید به همین میزان و ظرفیت، جایگاه این شهرستان بزرگ در مدیریت‌ها دیده شود اما مع‌الاسف دشتستان تا کنون مظلوم واقع شده است و امیدواریم که جبران کنند.

نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: انتظار داریم مسئولان اجرایی نیز در مقابل سهم‌خواهی نمایندگان و دیگران بایستند؛ مدیری که کارش را با امتیاز دادن آغاز کند، نمی‌تواند خادم خوبی برای مردم باشد.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: طبیعی است که وقتی مدیری بر اساس شایستگی و لیاقت انتخاب نشده باشد و بر مبنای رفاقت و سفارش افراد و باندها انتخاب شده باشد، کارآمدی لازم را نخواهد داشت و فردا هم نه به مردم بلکه به همان باندها پاسخگو خواهد بود.