صحبت های فرماندار کنگان

فرماندار جدید شهرستان کنگان معارفه شد + سخنرانی فرماندار کنگان

در آیینی با حضور استاندار و سایر مسئولان استانی و شهرستان ،احمد غریبی به عنوان فرماندار جدید شهرستان کنگان معارفه شد.

در حکم انتصاب فرماندار جدید آمده است:

جناب آقای احمد غریبی

سلام علیکم

با عنایت به تعهد و تجربه ،به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان کنگان منصوب می شوید.امید است با اتکال به خداوند منان ضمن تلاش و بهره گیری از توانمندی های جوانان انقلابی و ولایی در راستای تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی  ایران ،پیروی از منویات مقام معظم انقلاب ،سیاست های کلی دولت مردمی ،ایران قوی و با بهره گیری از قوانین و مقررات  مربوطه در انجام  وظایف محوله و خدمت رسانی به مردم  شریف شهرستان کنگان موفق باشید.

احمد محمدی زاده استاندار استان بوشهر

گفتنی است احمد غریبی بومی کنگان و دارای ۲۴ سال سابقه مدیریت امنیتی در پست  مدیریت ادارات اطلاعات شهرستان های گناوه دیر جم بوده و  اشرافیت خاص بر صنایع گاز نفت و پتروشیمی دارد.

احمد غریبی در این مراسم  ضمن تقدیر از استاندار و هیات همراه گفت: امیدوارم با استعانت به الطاف الهی بتوانم به نحو احسن  ازعهده این مسولیت مهم بر آیم و موجبات رضایت مندی مردم شهرستان کنگان را فراهم کنم.

وی  ضمن اشاره  به امین بودن به عنوان  شرط اصلی مسولیت پذیری  در نظام جمهوری اسلامی ایران  گفت؛ گام دوم انقلاب که مانند نقشه راهی برای انقلاب است را باید با تعهد و تلاش دو چندان دنبال کنیم  زیرا مسیر نورانی انقلاب را به ما نشان می دهد.

ایشان به اهمیت استفاده از عقل و خرد جمعی ،ظرفیت جوانان و ایده و فکر آنان اشاره کرد و گفت : کنگان دارای پتانسیل فراوانی  در زمینه نیروی انسانی  و منابع  طبیعی است که با برنامه ریزی می توان موجبات پیشرفت و توسعه کنگان را فراهم کرد.

احمد غریبی به اشرافیت  خود در حوزه صنایع  گاز و پتروشیمی اشاره کرد و گفت : صنایع گاز و پتروشیمی  مستقر در منطقه باید باعث توسعه اشتغال و زیر ساخت ها در کنگان شوند و این در سایه تعامل و همکاری  با صنایع محقق می گردد.

ایشان در ادامه گفت : در این امر مهم و خطیر به همکاری و همدلی همه مردم نیازمند است تا بتوان شهرستان کنگان را به بهترین شهرستان استان تبدیل کند.

وی در پایان  از زحمات  و تلاش‌های  سید علی پاکنژاد فرماندار  سابق  کنگان  تقدیر و تشکر نمود.

🔹پایگاه خبری جنوب استان انتصاب ایشان را در سمت فرمانداری کنگان تبریک عرض می نماید و برای ایشان آرزوی توفیق و موفقیت دارد.