استاندار

تالار اقامتی گردشگری در پارک لیان بوشهر احداث می‌شود

استاندار بوشهر ساخت تالار اقامتی گردشگری در پارک لیان را مورد اشاره قرار داد و گفت: این مجموعه برای خدمات‌رسانی به مردم در حال ساخت است که نقش مهمی در جذب گردشگر و سرمایه‌گذار در این پارک دارد.

به گزارش جنوب استان، احمد محمدی‌زاده استاندار بوشهر صبح امروز در بررسی روند اجرا ساخت مسکن توسط سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر، خدمات سپاه در عرصه‌های گوناگون را مورد ستایش قرار داد و با اشاره به اجرا طرح‌های فرهنگی، اجتماعی و عمرانی اظهار داشت: سپاه پاسداران طرح‌های مهمی در عرصه خدمات‌رسانی به مردم در شهرها و روستاهای استان بوشهر در حال اجرا دارد که ساخت مسکن محرومان و نیازمندان از آن جمله است.

وی با قدردانی از تلاش‌های سپاه در توجه به مطالبات مردم تصریح کرد: ساخت مسکن ویژه کارکنان این مجموعه نقش مهمی در حل مشکلات و تحقق مطالبات آنان دارد که همکاری برای توسعه زیرساخت‌های لازم این طرح‌ها ضروری است.

استاندار بوشهر ساخت تالار اقامتی گردشگری در پارک لیان را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: این مجموعه برای خدمات‌رسانی به مردم در حال ساخت است که نقش مهمی در جذب گردشگر و سرمایه‌گذار در این پارک دارد.

محمدی‌زاده با اشاره به استقرار پارک لیان در کنار خلیج‌فارس تصریح کرد: این مجموعه با وسعت ۲۵۰ هکتار‌‌ با چشم‌انداز دریا در جذب گردشگر و توریسم تاثیرگذار است.

وی پارک لیان را یک ظرفیت مهم در عرصه گردشگری و سرمایه‌گذاری دانست و گفت: این مجموعه با نگاه سرمایه‌گذاری و گردشگری تعیین تکلیف شود.

استاندار بوشهر پارک ملت در ادامه بوستان لیان را یک مجموعه مهم دیگر دانست و تصریح کرد: پارک ملت در حریم نیروگاه اتمی، بوشهر به فضای سبز با مشارکت شهرداری تبدیل می‌شود.

محمدی‌زاده محل تأمین آب پارک ملت را پساب تصفیه‌خانه فاضلاب پایگاه دریایی بوشهر دانست و تأکید کرد: این پارک با وسعت ۱۵۷ هکتار نقش مهمی در اجرا طرح‌های گردشگری، جنگل‌کاری و توسعه فضای سبز دارد.

وی اتحاد و همدلی مجموعه مسؤولان استان بوشهر را درخور تحسین دانست و بیان کرد: اکنون با اتحاد و همدلی میان استاندار، معاونان استانداری، مدیران کل دستگاه‌های اجرایی، شهرداری و شورای شهر بوشهر زمینه تحقق مصوبات و تصمیم‌گیری‌ها و توسعه پیشرفت شهر بوشهر در راستای تحقق مطالبات مردم را بیش از پیش فراهم می‌کند.