استاندار بوشهر

طرح ساماندهی کالای همراه ملوان «ته‌لنجی» نهایی شد+ فیلم

استاندار بوشهر از تدوین طرح ساماندهی کالای همراه ملوان «ته‌لنجی» خبر داد و گفت: بر اساس دستور رئیس‌جمهور ساماندهی کالای همراه ملوان در مهلت مقرر ۱۰روزه نهایی و ارسال شد.

احمد محمدی زاده در جمع خبرنگاران در بوشهر یکی از مطالبات مردم ساحل‌نشین استان بوشهر را ساماندهی ترخیص کالا همراه ملوان ته‌لنجی دانست و اظهار داشت: در این زمینه و بر اساس دستور رئیس جمهور در سفر به استان بوشهر در مهلت مقرر ۱۰روزه طرح ساماندهی کالا همراه ملوان نهایی و به نهاد ریاست‌جمهوری و وزارت کشور ارسال شد.

وی با بیان اینکه برای تدوین طرح ساماندهی کالا همراه ملوان جلسات متعددی با گروه‌های مختلف تشکیل شد افزود: بر اساس نظرات استانداران سابق و پیشنهادات مشاغل مرتبط با کالای همراه ملوان، طرح ویژه‌ای برای پاسخگویی به ابهامات کالای همراه ملوان تدوین و به وزارت کشور و نهاد ریاست‌جمهوری ارسال شد.

استاندار بوشهر در مورد فعالیت ادارات استان در روز پنجشنبه هم اظهار کرد: فعالیت ادارات از شنبه تا پنجشنبه به قانون تبدیل شده و به‌جز ۲ استان در سایر نقاط کشور در حال اجراست.

محمدی‌زاده اضافه کرد: برای بررسی بیشتر تعطیلی ادارات استان بوشهر در روز پنجشنبه راهکارهای مختلف در حال ارائه است که نتیجه آن ابلاغ می‌شود در غیر این‌صورت طبق روال کنونی فعالیت ادارات در روز پنجشنبه ادامه دارد.