قتل

کشته شدن عامل قتل خانوادگی در درگیری با پلیس بوشهر

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: مردی که بر اثر اختلاف خانوادگی در شهرستان گناوه همسر و مادر همسر خود را به قتل رسانده بود، اندکی پس از وقوع قتل، در تیراندازی به سمت ماموران پلیس و تبادل آتش کشته شد.

به گزارش جنوب استان، سردار حیدر سوسنی در تشریح این خبر بیان کرد: حدود ساعت ۴۰ دقیقه  بامداد امروز در پی وقوع یک فقره قتل با اسلحه در یکی از خیابان‌های شهر گناوه، بلافاصله تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی و ماموران انتظامی برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند که مشخص شد مردی ۲۳ ساله به علت اختلافات خانوادگی با همسر، برادر و  مادر همسر خود، آن‌ها را با یک قبضه کلت کمری مورد شلیک گلوله قرار داده است.

وی افزود: سرانجام با بررسی‌های میدانی پلیس، مرگ همسر ۱۶ ساله و مادر همسر ۵۱ ساله  قاتل که به وسیله نیرو‌های امدادی به بیمارستان منتقل شده بودند، از سوی کارشناسان اورژانس تایید شد و برادر همسرش نیز مجروح و تحت درمان است.

این مقام ارشد انتظامی استان بوشهر عنوان کرد: بلافاصله پس از وقوع این حادثه، طرح مهار در راستای دستگیری قاتل مذکور در سطح شهرستان‌های گناوه و دیلم اجرا و قاتل متواری که  قصد خروج از استان را داشت، در یک درگیری و تیراندازی به سمت ماموران انتظامی در ایستگاه بی بی حکیمه شهرستان دیلم، مجروح و به علت شدت جراحات کشته شد.

سردار سوسنی یادآور شد: قاتل با همسر و خانواده او اختلافات خانوادگی داشته که در روز حادثه نیز به همین دلیل، با آن‌ها درگیر شده و  با شلیک اسلحه آنان را به قتل رسانده است.