رئیس شورای جم

تبعیض در مصرف آب شهر جم پایان دهید

رئیس شورای اسلامی شهرستان جم خطاب به استاندار؛تبعیض را پایان دهید ، شایسته نیست عده ای در شهرک ها آب سالم داشته باشند و مردم شهرستان از آب ناسالم استفاده نمایند

رئیس شورای اسلامی شهرستان جم گفت: شایسته نیست در شهرک های نفت و گاز و پتروشیمی در شهرستان جم آب تصفیه و سالم استفاده می کنند اما اهالی شهرستان جم باید از چاه های آب که اکثرا دارای آب ناسالم می باشند استفاده نمایند و این تبعیض باید پایان یابد و همه مردم شهرها و روستاهای شهرستان جم از آب سالم بهره ببرند.
سید جلال حق شناس در نشست اعضای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان بوشهر با استاندار بوشهر اظهار داشت: اعضای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی برای کمک به دولت در عرصه‌های مختلف اعلام آمادگی می نمایند و امیدواریم بتوانیم گره از مشکلات مردم باز کنیم.
رئیس شورای اسلامی شهرستان جم با اشاره به وضعیت اشتغال جوانان افزود: در استان بوشهر و با داشتن ظرفیت های بزرگ نفت و گاز و پتروشیمی ها زیبنده نیست جوانان بیکار باشند و باید زمینه ای فراهم شود تا شرکت های مستقر در منطقه از جوانان بومی استفاده نمایند و مشکل اشتغال رفع شود.
وی خطاب به استاندار بوشهر خواستار استفاده از نیروهای توانمند بومی شهرستان جم در بدنه مدیریتی در سطح استان بوشهر شد و گفت: شهرستان جم دارای نیروی انسانی و جوانان با دانش و توانمند در حوزه های مختلف است که انتظار می رود استاندار محترم از نیروهای شهرستان جم استفاده نمایند.
نماینده شهرستان جم در شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان بوشهر بیان کرد: شهرستان جم مشکلات زیادی به خصوص در حوزه راه و آب دارد که از استاندار بوشهر می خواهیم توجه ویژه ای به این شهرستان داشته باشد و مشکلات و دغدغه های جدی مردم و مسؤولان رفع گردد.
وی تاکید کرد: شایسته نیست در شهرک های نفت و گاز و پتروشیمی در شهرستان جم، آب تصفیه و سالم استفاده می کنند اما اهالی شهرستان جم باید از چاه های آب که اکثرا ناسالم هستند استفاده کنند و این تبعیض باید برداشته شود و همه مردم شهرها و روستاهای شهرستان جم از آب سالم بهره ببرند.
گفتنی است در این نشست حجت الاسلام جمالی ، دکتری برجویی فرد ، نصرالله شفیعی، محمدرضا ایرج زاده، عباس رومزی، حجت الاسلام راستگو، دکتر فولادوند، احمد موحد، حسین لاری و حمیدرضا احمدی نیز به بیان نظرات خود پرداختند.

IMG-20220418-WA0021.jpg