بسته معیشتی

۷۵۰۰ بسته معیشتی در آستانه عید فطر به نیازمندان بوشهری اهدا شد

شورای راهبردی پتروشیمی‌های منطقه پارس با اختصاص 6 میلیارد و 600 میلیون تومان اعتبار، 7 هزار و 500 بسته معیشتی عیدانه به نیازمندان چهار شهرستان جنوبی استان بوشهر اهدا کرد.

به گزارش جنوب استان به نقل از کمیته امداد، محمد رضا میری، مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر گفت: ۷ هزار و ۵۰۰ سبد معیشتی در آستانه عید سعید فطراز سوی شورای راهبردی پتروشیمی های پارس به خانودهای نیازمند تحت حمایت کمیته امداد و بهزیستی اهدا شد.

میری افزود: این کمک ها تحت عنوان عیدانه ی نیازمندان، به مبلغ ۶ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان از محل اعتبارات مسئولیت های اجتماعی شورای راهبردی خریداری و تحویل کمیته امداد و بهزیستی شده است.

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر گفت: این بسته های معیشتی شامل برنج، روغن، قند، شکر، چای، رب، تن ماهی،ماکارونی و حبوبات می باشند که ارزش هر بسته معیشتی حدود ۸۸۰ هزار تومان است.

میری ضمن قدردانی از شورای راهبردی صنایع پتروشیمی، گفت:  این بسته های معیشتی در اسرع وقت از سوی امدادگران چهار ادارات جنوبی میان نیازمندان توزیع خواهد شد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: صنایع پتروشیمی همواره سعی کردند در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی فعال باشند و از سالهای گذشته تا کنون به ویژه در ایام شیوع بیماری کرونا اقدامات خوبی از سوی شورای راهبردی شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس در سطح استان بوشهر انجام شده است که امید می‌رود همچنان با نگاه مثبت مدیران شرکت‌های مستقر در منطقه شرایط بهتری برای مردم رقم بخورد.

حجت نظری، رئیس شورای راهبردی پتروشیمی های پارس جنوبی اظهار داشت: بخشی از جهت‌گیری شورای راهبردی پتروشیمی ها به نمایندگی از صنایع پتروشیمی، در حوزه مسئولیت اجتماعی، کمک به بخش آسیب‌پذیر جامعه بوده که این سیاست با آغاز روند شیوع یبماری منحوس کرونا و فشارهای اقتصادی به مردم، با جدیت بیشتری دنبال شده است.

نظری صنایع پتروشیمی را یکی از بزرگ‌ترین تشکل‌های صنعتی در سطح کشور عنوان کرد که تاکنون گام‌های مؤثری در زمینه‌های گوناگون مسئولیت‌های اجتماعی در سطح استان بوشهر برداشته است.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد که این اقدام، توزیع بسته های معیشتی عیدانه در این روزهایی  که مردم از نظر اقتصادی در سختی هستند، رضایتمندی مردم  را به دنبال داشته باشد.