فرماندهی استان انتظامی بوشهر:

۲۱ هزار لیتر انواع روغن خوارکی احتکار شده در بوشهر کشف شد

فرمانده انتظامی استان از کشف ۲۱ هزار لیتر انواع روغن خوراکی احتکار شده در سطح استان بوشهر توسط پلیس امنیت اقتصادی خبر داد.

سردار حیدر سوسنی ظهر پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مأموران پلیس امنیت اقتصادی استان در راستای اجرای طرح مقابله با احتکار کالاهای اساسی، طی یک عملیات هماهنگ با همکاری فرماندهی انتظامی شهرستان‌ها، با رصد اطلاعاتی مبنی بر احتکار روغن در شهرستان‌های دشتستان و بوشهر، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

وی بیان داشت: با انجام تحقیقات تخصصی پلیسی، ۳ انبار شناسایی که پس از هماهنگی با مقام قضائی در بازرسی از این محل‌ها جمعاً ۲۱ هزار لیتر روغن خوراکی احتکار شده توسط افراد سودجو کشف

فرمانده انتظامی استان بوشهر با بیان اینکه کارشناسان مربوطه ارزش روغن‌های احتکار شده را حدود ۸ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال برآورد کردند، گفت: مأموران پلیس در این رابطه سه نفر متهم را دستگیر و انبارهای محل دپوی روغن را پلمپ کردند.

سردار سوسنی خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی با محتکران کالا و برهم زنندگان نظم اقتصادی برخورد قاطع و قانونی می‌کند و اجازه فعالیت به مخلان امنیت عمومی و اقتصادی را نخواهد داد.