نماینده بوشهر در مجلس خبرگان:

قانون جذب ۵۰ درصدی نیرو‌های بومی در پارس جنوبی رعایت شود

نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری گفت: رعایت قانون جذب ۵۰ درصدی نیرو‌های بومی در پارس جنوبی، از دغدغه‌های بحق مردم استان است.

آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری در دیدار مدیر عامل سازمان منطقه ویژه پارس در عسلویه گفت: در مورد رعایت قانون جذب ۵۰ درصدی نیرو‌های بومی در طرح‌های پارس جنوبی از مدیر عامل سازمان منطقه ویژه پارس انتظار است در این زمینه نظارت عالیه داشته باشد، زیرا از دغدغه‌های به حق مردم استان بوشهر است.

او افزود: مدیران خوشنام ما در جامعه، مدیرانی هستند که در کنار آن‌ها همواره نیرو‌های کاردان پرورش یافته‌اند و چه بهتر که این پرورش یافتگان از نیرو‌های متعهد و متخصص بومی باشند.

رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم همچنین بیان کرد: در کنار صنعت پارس جنوبی که آبروی نظام جمهوری اسلامی است باید برنامه‌ریزی‌هایی صورت گیرد تا تولیدات و خدمات مردم استان بوشهر نیز در کنار این صنایع مورد استفاده قرار گیرند.

حسینی بوشهری گفت: امیدوارم با تلاش‌های مدیر عامل سازمان منطقه ویژه پارس، پارس جنوبی علاوه بر تامین گاز کشور در زمینه مسئولیت‌های اجتماعی نیز تاثیرگذار باشد که البته این امر نیازمند افزایش اختیارات این سازمان از سوی وزارت نفت است.

سخاوت اسدی مدیر عامل سازمان منطقه ویژه پارس نیز در این دیدار گفت: رهنمود‌های پدرانه آیت الله حسینی بوشهری را برای اداره بهتر منطقه پارس جنوبی به کار خواهیم گرفت.