فرماندار عسلویه

نشست تخصصی بازخوانی جنایات آمریکا در عسلویه برگزار شد

فرماندار عسلویه گفت: نشست تخصصی بازخوانی جنایات آمریکا در عسلویه آغاز شد.

سید علی هاشمی صبح چهارشنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: نشست تخصصی باز خوانی جنایات آمریکا صبح امروز در عسلویه آغاز شد.

فرماندار عسلویه و دبیر نشست تخصصی حقوق بشر آمریکایی با اشاره به محورهای برپایی این نشست تخصصی افزود: جنایات آمریکا ضد بشریت مورد بحث مجامع حقوقی و علمی دنیا است و نظام لیبرال دموکراسی غربی به سرکردگی آمریکا با نقض آشکار حقوق بشر از این حربه برای مطامع و خواسته‌های نامشروع خود استفاده می‌کند.

وی گفت: در این نشست تخصصی حقوق دانان و شخصیت‌های برجسته علمی کشور واستان بوشهر به بازخوانی فجایع و جنایات آمریکا می‌پردازند و پرده از چهره ریاکارانه مدعیان حقوق بشر کنار می‌زنند.

فرماندار عسلویه تصریح کرد عناوین مهمی از جمله وحدت جهان اسلام در مقابل جنایات حقوق بشری آمریکا، تروریسم اقتصادی آمریکا نقض قواعد حقوق بشر، اقدامات قهری و یک جانبه علیه صنعت نفت جمهوری اسلامی ایران، نقض حقوق بشر در ترور شهیدان سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس، نقش آمریکا در ایجاد گروه‌های تروریستی و شیعه و سنی قربانی حقوق بشر آمریکایی در این نشست تخصصی توسط اندیشمندان و حقوقدانان بررسی خواهد شد.

هاشمی تصریح کرد: این نشست تخصصی به میزبانی استان بوشهر و شهرستان عسلویه صبح امروز چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ماه در سالن همایش‌های سازمان منطقه ویژه پارس جنوبی در عسلویه آغاز شد.