اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر

خودداری استاندار بوشهر از افتتاح پروژه ناقص در عسلویه

استاندار بوشهر از افتتاح پروژه ورزشی ناقص در روستای زبار شهرستان عسلویه خودداری کرد.

به گزارش جنوب استان به نقل از روابط عمومی استانداری بوشهر، احمد محمدی زاده استاندار بوشهر با همراهی نماینده مردم جنوب استان بوشهر و تعدادی از مدیران استانی و شهرستانی برای افتتاح چمن مصنوعی روستای زبار شهرستان عسلویه به این روستا سفر کرد که با مشاهده نواقص پروژه، از افتتاح چمن مصنوعی خودداری کرد و آن را منوط به تکمیل کامل پروژه کرد.

تعدادی از جوانان روستای زبار نیز در این آیین، مسائل و مشکلات حوزه ورزش و سایر مشکلات منطقه را با استاندار در میان گذاشتند و محمدی‌زاده استاندار بوشهر نیز ضمن استماع سخنان جوانان، قول مساعد داد تا حد توان پیگیری کند.

جوابیه اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر درباره خبر “امتناع استاندار از افتتاح یک پروژه ی ورزشی ناقص”

در این توضیحات آمده: «استاندار محترم و همراهان در شهرستان عسلویه پس از کلنگ زنی دو پروژه (مهمانسرای ورزشکاران و زمین چمن مصنوعی شماره دو عسلویه) به پیشنهاد فرماندار محترم شهرستان از زمین بزرگ چمن مصنوعی روستای زبار بازدید نمودند. چمن آن جز تعهدات اداره کل ورزش بوده که عملی شده. اما در صورت بهسازی فضای اطراف آن که در تعهد شورای اسلامی روستاو دهیاریست، آماده بهره برداری خواهد بود.

شایان ذکر است استاندار بوشهر بعد از بازدید این زمین قول همکاری و همراهی در جهت تکمیل پیاده‌روی اطراف زمین از سوی شورا را گرفت و اظهار امیدواری کرد این پروژه به زودی تکمیل و برای استفاده ی عموم مردم به بهره برداری می‌رسد.»

منبع خبر: پرتال وزارت کشور

امتناع استاندار بوشهر از افتتاح پروژه ناقص در شهرستان عسلویه

 


اخبار مشابه

زمین چمنی که فتح الله نوروزی در سال ۱۳۹۷ افتتاح نکرد!