مدیر عامل سازمان منطقه ویژه پارس؛

آزمون استخدامی ۴ شرکت پتروشیمی پارس جنوبی برگزار خواهد شد

سخاوت اسدی، مدیر عامل سازمان منطقه ویژه پارس از برگزاری آزمون استخدامی شرکت‌های زیر مجموعه صندوق بازنشستگی نفت، از جمله شرکت‌های پتروپالایش کنگان، توسعه پتروشیمی کنگان، سروش مهستان عسلویه و نگین مهستان کنگان در منطقه پارس جنوبی (کنگان) خبر داد.

به گزارش جنوب استان به نقل پایگاه اطلاع رسانی منطقه ویژه پارس- مدیر عامل سازمان منطقه ویژه پارس با اعلام این خبر افزود، شرکت‌های مذکور بر اساس ضوابط و مقررات، از بین متقاضیان واجد شرایط در مقاطع تحصیلی دیپلم، فوق دیپلم ، لیسانس و فوق لیسانس، نیروی انسانی مورد نیاز خود را پس از انجام فرآیند آزمون کتبی، مصاحبه عمومی و تخصصی، معاینات پزشکی، با انعقاد قرارداد طبق قانون کار مدت معین (تأمین اجتماعی) استخدام می‌نمایند.
اسدی ادامه داد، ظرفیت جذب در این آزمون استخدامی بیش از ۲۰۰ نفر می باشد که سهمیه جذب در مقاطع دیپلم و فوق دیپلم به صورت صد درصد بومی استان بوشهر و در مقطع لیسانس و فوق لیسانس به صورت حداقل جذب ۵۰ درصد نیروی بومی خواهد بود.
مدیر عامل سازمان منطقه ویژه پارس ادامه داد، تاریخ برگزاری این آزمون ۲۰ خرداد ماه ۱۴۰۱ است و اداره اشتغال سازمان منطقه ویژه پارس نظارت لازم برای جذب حداکثری نیروی بومی در آزمون استخدامی پتروشیمی را بر اساس ضوابط و مقررات انجام خواهد داد.
وی در پایان یادآور شد، دفترچه آزمون در همین هفته منتشر خواهد شد همچنین نحوه ثبت نام این آزمون صرفا به صورت اینترنتی است که جزییات آن به اطلاع عموم خواهد رسید، لذا کارجویان مراقب افراد سودجو به هنگام ثبت نام باشند و فریب آگهی های تقلبی در این زمینه را نخورند.
https://kprc.iran-azmoon.ir/Home.aspx