انتصاب

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر معرفی شد

کمال صالح احمدی به عنوان سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان معرفی شد.

معاون حقوقى مجلس و هماهنگی امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان امشب در آیین معارفه سرپرست اداره اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر با اشاره به اینکه روند فعالیت در دولت سیزدهم جهادی و انقلابی است اظهار داشت: نوع نگاه دولت آیت‌الله رئیسی توجه ویژه به مطالبات مردم است و امروز دولت خدمت به مردم را افتخار خود می‌داند.

بنیامین شکوه‌فر با بیان اینکه تلاش مدیران در دولت سیزدهم شبانه‌روزی است گفت: همان گونه که نگاه دولت برای خدمات‌رسانی جهادی و انقلابی است مدیران استان‌ها هم با همین نگاه شبانه‌روزی فعالیت می‌کنند.

وی استان بوشهر را قطب ورزشی در کشور دانست و تصریح کرد: نگاه وزیر ورزش و جوانان به استان بوشهر ویژه و خاص است.

معاون حقوقى مجلس و هماهنگی امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه ورزش یک نهاد اجتماعی و تعاملی است تصریح کرد: در این راستا توسعه ورزش در همه مناطق نیاز به همکاری و همبستگی همه دستگاه‌ها و مردم دارد.

در ۱۷ استان صندوق مسئولیت‌های اجتماعی صنایع و معادن راه‌اندازی شد

شکوه‌فر خاطرنشان کرد: تاکنون در ۱۷ استان صندوق مسئولیت‌های اجتماعی صنایع و معادن راه‌اندازی شده است.

وی با بیان اینکه صندوق مسئولیت‌های اجتماعی صنایع و معادن برای رونق بیشتر ورزش استان ایجاد می‌شود اضافه کرد: در این راستا صنایع و معادن برای تسریع در برنامه‌ها و طرح‌های ورزشی در استان‌ها کمک می‌کنند.

معاون حقوقى مجلس و هماهنگی امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان با معرفی کمال صالح احمدی به عنوان سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر از خدمات احمد بهروزیان‌فر مدیرکل قبلی قدردانی کرد.

جوانان بوشهری در میدان‌های ورزشی مختلف افتخار آفریده‌اند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر نیز جایگاه ورزش در جامعه را بسیار مهم دانست و تصریح کرد: سلامتی، نشاط و شادابی جامعه با ورزش ارتباط نزدیک و مهمی دارد.

اکبر پورات جایگاه ورزش قهرمانی استان بوشهر را مورد اشاره قرار داد و با اشاره به توانمندی جوانان ورزشکار استان در عرصه‌های ملی و بین‌المللی افزود: جوانان بوشهری در میدان‌های ورزشی مختلف افتخار آفریده‌اند.

وی با تأکید بر رفع مشکلات جوانان و ورزشکاران تصریح کرد: رفع دغدغه و مشکلات جوانان و ورزشکاران در اولویت قرار دارد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با تبریک به سرپرست جدید اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر بر توجه به نخبگان و جوانان تأکید کرد.

۵۰۰ زمین مینی فوتبال در روستاهای استان بوشهر ساخته شد

مدیرکل سابق ورزش و جوانان استان بوشهر نیز با بیان اینکه ورزشکاران استان در ۲۵ رشته ورزشی عضو تیم ملی هستند خاطر نشان کرد: زیرساخت‌های ورزشی در استان بوشهر افزایش یافته و فضاهای ورزشی نسبت به گذشته ۲ برابر شده است.

احمد بهروزیان‌فرد از ساخت ۵۰۰ زمین مینی فوتبال در روستاهای استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: استان بوشهر در رشته‌های ورزش دریایی و ساحلی از جایگاه بالایی در کشور برخوردار است.