بازدید

بازدید مدیرکل حقوقی وزارت کار و مدیرکل حقوقی صندوق بازنشستگی از مجتمع پتروشیمی جم

مدیرکل حقوقی وزارت کار چهارشنبه 29 تیرماه با حضور در عسلویه از مجتمع پتروشیمی جم بازدید کرد.

به گزارش جنوب استان به نقل از روابط عمومی پتروشیمی جم، دکتر مرضیه داوری لنگرودی، مدیرکل حقوقی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛ دکتر روح‌اله اوقافی آرانی، مدیرکل حقوقی صندوق بازنشستگی کشوری و تیم همراه ضمن بازدید از سایت مجتمع و واحدهای فنی پتروشیمی جم، در نشست مشترکی با مدیر امور حقوقی و جمعی از کارشناسان حقوقی این شرکت حضور یافته و در جریان پیشرفت‌ها و موفقیت‌های به دست آمده در دعاوی مهم حقوقی و تکالیف سالیانه مجمع قرار گرفتند.

در این نشست مدیر امور حقوقی و قراردادهای پتروشیمی جم ضمن ارائه خلاصه‌ای از فعالیت‌های شرکت در خصوص پروژه‌های در دست اجرا، گزارش اختلافات بین مجتمعی، مطالبات جاری و سنواتی جم و مسائل و چالش‌های حقوقی مجموعه توضیح داد.

وی همچنین از توجه ویژه امور حقوقی به تکالیف سنواتی مجمع، و اخذ آراء متعدد به نفع شرکت پتروشیمی جم در پرونده‌های حقوقی گفت و بر اهمیت و اولویت این موضوعات تاکید کرد.

گفتنی است در این سفر دو روزه، مدیرکل حقوقی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همراهان ضمن آشنایی با ظرفیت‌ها و توانمندی‌های مجتمع پتروشیمی جم، از واحدهای فنی و خط تولید این شرکت بازدید نموده، همچنین گزارش پروژه‌های توسعه‌ای و پرونده‌های مهم حقوقی این مجموعه به ایشان ارائه گردید.