نشان مدیر سال

نشان مدیر سال به مدیرعامل مخازن سبز عسلویه اعطا شد

محمدرضا یزدانی کاشانی مدیرعامل شرکت پتروشیمی مخازن سبز عسلویه نشان عالی مدیر سال دریافت کرد.

به گزارش جنوب استان به نقل از روابط‌عمومی شرکت مخازن سبز پتروشیمی عسلویه، سومین اجلاس سراسری نشان عالی مدیر سال با حضور مدیران برجسته دولتی، نمایندگان مجلس، فعالان عرصه پتروشیمی و عرصه کارآفرینی کشور همچنین اعضای هیأت علمی دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران و جمعی از شخصیت‌های علمی و مدیران بنگاه‌های اقتصادی کشور با هدف ایجاد اشتغال و کارآفرینی دانش‌بنیان و فن‌آورانه و با رویکرد صداقت، حفظ منافع اجتماع و خدمت به صنعت در سالن همایش‌های صدا و سیما برگزار شد.

نشان عالی این اجلاس برای نخستین بار به محمدرضا یزدانی کاشانی مدیرعامل شرکت مخازن سبز پتروشیمی عسلویه اهدا شد.

کارآفرینی در راستای دستیابی به اقتصاد مقاومتی، تخصص، تلاش مستمر در جهت پیشبرد اهداف طراحی شده و تعهد به پیشرفت همیشگی را می‌توان از دلایل انتخاب مهندس یزدانی برشمرد.

این اجلاس با قرائت متن سوگندنامه با شعار «شرافت من وثیقه سوگند من است» به کار خود پایان داد. در متن سوگندنامه برگزیدگان این اجلاس آمده است: در پیشگاه خدا سوگند یاد می‌کنم ایمنی سلامت و آینده انسان‌ها را در نظر بگیرم و منافع مردم را برتر از همه تمایلات خویش قرار دهم، بکوشم که دِین خود را نسبت به کشورم ادا کنم و در انجام وظایف حرفه‌ای، متعهد و مسئولیت پذیر باشم و اصول اخلاق مدیریت و وجدان حرفه‌ای را رعایت کنم.