طی پیامی

پیام تبریک مدیر کل راه و شهرسازی استان بوشهر به مناسبت روز روابط عمومی

مدیر کل راه و شهرسازی استان بوشهر ضمن تبریک روز ارتباطات و روابط عمومی گفت: روابط عمومی و ارتباطات سازوکار مهم همدلی و همزبانی مردم و از عوامل تاثیر گذار درتوسعه جوامع انسانی و بعنوان سرمایه ای ارزشمند محسوب می شود.

سید محمود دستغیبی مدیر کل راه و شهرسازی استان بوشهر در پیامی روز ارتباطات و روابط عمومی را به فعالان این عرصه تبریک و تهنیت گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

“ن وَ اَلْقَلَمِ وَ ما یَسْطُرُونَ.

«ن، و سوگند به قلم و آنچه به سبب قلم (و یا با قلم) می‌نویسند، سوره مبارکه قلم آیه ۱

فعالان عرصه ارتباطات و روابط عمومی

سلام علیکم

۲۷ اردیبهشت ماه روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی تداعی گر اهمیت و نقش روز افزون آن در دنیای ارتباطات و یکی از ارکان تاثیر گزار در مسیر تعالی هر سازمان است.

روابط عمومی و ارتباطات، سازوکار مهم همدلی و همزبانی مردم و از عوامل تاثیر گذار درتوسعه جوامع انسانی و بعنوان سرمایه ای ارشمند محسوب می شود.

در دنیایی که بشر امروز بیش از هر زمان دیگری به دنبال آگاهی. شفافیت است و همه ی ابزارها و دانش بشری برای رسیدن به این دو عنصر مهم به کار گرفته می شود. سرمایه ارزشمند روابط عمومی است که می تواند به مثابه بازوی فکری سازمان ها، در اجرای راهبردها و پیشبرد اهداف کلان سارمان نقش آفرینی کند.

فرارسیدن ۲۷ اردیبهشت ماه روزجهانی ارتباطات و روابط عمومی را به تمامی اصحاب رسانه، فعالان عرصه ارتباطات ، صاحبان اندیشه و قلم علی الخصوص همکاران سخت کوشش خود در روابط عمومی راه و شهرسازی استان را تبریک عرض می نمایم و از خداوند منان توفیق خدمت رسانی در سایه توجهات حضرت ولیعصر (عج) و منویات مقام معظم رهبری مدظله العالی مسئلت می نمایم.