معاون عمرانی استاندار بوشهر خبر داد:

افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۲۶ پروژه عمران شهری در شهرستان دشتی

معاون عمرانی استاندار بوشهر از افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۲۶ پروژه عمران شهری در شهرستان دشتی خبر داد.

محمدهادی رستمیان عصر پنجشنبه در آیین افتتاح پروژه های هفته دولت در دشتی اظهار داشت: عملیات اجرایی ۱۳ پروژه‌ عمران شهری با اعتبار ۹۱ میلیارد تومان آغاز می شود.

وی افزود: ۱۳ پروژه عمران شهری هفته دولت دشتی نیز با ۵۱ میلیارد تومان اعتبار افتتاح می شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار بوشهر گفت: شورای اسلامی شهر و شهرداری خورموج در تعامل با یکدیگر با در پیش گرفتن رویکردی هوشمندانه پروژه‌های ارزشمندی در سطح شهر اجرایی کردند.

رستمیان افزود: احداث دیواره‌های حفاظتی و همچنین عملیاتی کردن پروژه‌هایی برای تحقق درآمدهای پایدار از جمله اقدام‌های ارزشمند شورا و شهرداری خورموج است.

محمدجواد کاشفی، شهردار خورموج نیز بیان کرد: اتصال بلوار شهدای انتظامی به کمربندی خورموج، احداث دیواره حفاظتی دره‌های میرشکار،تاج آباد و انجیر و ساختمان تجاری گردشگری از جمله پروژه‌هایی است که عملیات اجرایی آنها آغاز شده است.

وی ادامه داد: شهر خورموج اکنون مسیر ارتباطی با کمربندی ندارد که با اتصال بلوار شهدای انتظامی به کمربندی این کاستی برطرف و همچنین شرایط برای الحاق زمین‌های شرق خورموج به محدوده شهر فراهم می‌شود.

کاشفی اظهار کرد: از مجموع ۱۴۲ میلیارد تومان اعتبارات پروژه‌های افتتاحی و اجرایی ۷۷ میلیارد تومان آن از محل اعتبارات شهرداری، ۵۵ میلیارد تومان از محل اعتبارات استانی تملک و ۱۰ میلیارد آن نیز از محل اعتبارات ملی تامین شده است.