پتروشیمی جم

۱۳ هزار جلد کتاب، هدیه پتروشیمی جم به کتاب‌ خانه‌های مدارس جنوب استان بوشهر

پتروشیمی جم در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی خود، ۱۳ هزار جلد کتاب به مدارس شهرستان های کنگان، جم و عسلویه اهدا کرد.

به گزارش جنوب استان: این اقدام در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی و با هدف ارتقای فرهنگ مطالعه و کتابخوانی، تأمین و تقویت منابع و ایجاد تعلق در تأمین منابع کتابخانه‌های مدارس و اقدامات فرهنگی مبتنی بر توسعه در مناطق پیرامونی انجام شد.
مدیر آموزش و پرورش شهرستان جم در آیین ویژه ای که به منظور اهدای کتب در سالن اجتماعات آموزش و پرورش شهرستان جم برگزار شد، گفت: پیشرفت و توسعه‌ محصول مطالعه و آموزش‌ است.
عبدالحسین اعتماد افزود: امروز به واسطه توجه ویژه پتروشیمی جم به کتاب و کتابخوانی و اهدای ۱۳ هزار جلد کتاب به اداره آموزش و پرورش شهرستان‌های جنوب استان بوشهر در این مکان جمع شده‌ایم تا ضمن تحویل کتب به ادارات یاد شده، از این حرکت بزرگ فرهنگی تقدیر کنیم.

یک کار بزرگ فرهنگی از دل یک مجموعه صنعتی

معاون آموزش و پرورش شهرستان جم نیز با ابراز خرسندی از توجه پتروشیمی جم به حوزه مسئولیت های اجتماعی گفت: اهدای کتاب بهترین فعالیتی است که می‌تواند به رشد دانش آموزان کمک کند و ارزشمندتر اینکه این کار بزرگ فرهنگی از دل یک مجموعه صنعتی اتفاق افتاده است.

گفتنی است این آیین با حضور تعدادی از دانش‌آموزان و اهدای کتاب به آنان همراه بود.

8271_orig

8273_orig