پیام تسلیت مدیرعامل شرکت پتروشیمی زاگرس

مهندس شهریار جهرمی، مدیر فقید مجتمع پتروشیمی زاگرس درگذشت

درگذشت مهندس شهریار جهرمی، مدیر فقید مجتمع پتروشیمی زاگرس را به جامعه صنعت پتروشیمی کشور، کارکنان و مدیران شرکت پتروشیمی زاگرس و خانواده محترم آن مرحوم تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای ایشان علو درجات و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت می‌‌نماییم.

درگذشت مهندس شهریار جهرمی، مدیر فقید مجتمع پتروشیمی زاگرس را به جامعه صنعت پتروشیمی کشور، کارکنان و مدیران شرکت پتروشیمی زاگرس و خانواده محترم آن مرحوم تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای ایشان علو درجات و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت می‌‌نماییم.


پیام مدیرعامل شرکت پتروشیمی زاگرس به مناسبت درگذشت زنده‌یاد مهندس شهریار جهرمی مدیر فقید مجتمع پتروشیمی زاگرس
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ
إِنَّا لِلّهِ وَإِنَّـا إِلَیْهِ رَاجِعونَ
خبر ناباورانه درگذشت همکار گرامی، مدیر زحمتکش، آزاده سرافراز میهن عزیزمان ایران اسلامی؛ مرحوم مهندس شهریار جهرمی مدیر فقید مجتمع پتروشیمی زاگرس موجب اندوه و تأثر فراوان گردید.

ایشان انسانی پرتلاش، پیگیر و از مدیران و تلاشگران صنعت پتروشیمی کشور بودند؛ که عمر خود را در خدمت به کشور عزیزمان سپری نمودند و در طول چندین سال خدمت صادقانه خود، خدمات شایسته و اقدامات ماندگاری در صنعت پتروشیمی و بویژه شرکت پتروشیمی زاگرس ارائه نمود.
تلاش مجدانه، صداقت، مردم داری، اخلاق مداری، تعهد و دلسوزی از صفات برجسته این همکار فقید بود که یاد و خاطره و زحمات بی شائبه او را در ذهن ما، ماندگار خواهد کرد.
اینجانب ضایعه درگذشت ایشان را به خانواده محترم آن مرحوم و خانواده شرکت پتروشیمی زاگرس تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند سبحان برای آن مرحوم آمرزش و مغفرت الهی و همنشینی با اباعبدالله الحسین(ع) و برای بازماندگان سلامتی و صبر بر این مصیبت را مسئلت دارم.
در پایان از کلیه ارسال کنندگان‌ پیام تسلیت که موجبات تسلی خاطر بازماندگان را ایجاد نمودند سپاسگزارم.

متین دیداری
مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره
شرکت پتروشیمی زاگرس